אבטחה של מחסנים לאחסון דירות

 
אף חברה המציעה שירותי אחסון דירה לא יכולה להרשות לעצמה לוותר על אבטחה מסביב לשעון. רק באמצעות אבטחה במשך 24 שעות, 7 ימים בשבוע, ניתן לשמור על תכולת הציוד של הלקוחות ולמנוע גניבות, פריצות או עבירות מכוונות.

האבטחה היא חלק בלתי נפרד משירותי האחסון ויש לה משמעות גם מבחינת חברת הביטוח. ללא אבטחה היקפית קשה לשמור על הציוד ולהגן על תכולה יקרת ערך. עלות האבטחה מגולמת במחיר שירותי האחסון אולם היא אינה באה על חשבון מקצועיות ואמינות.
 

מה כוללת מערכת אבטחה במחסנים?

 
האבטחה של מחסנים לאחסון דירות מבוצעת על ידי אנשי מקצוע. בנוסף, היא כוללת מספר מרכיבים בסיסיים:
 
 
  • סיורים קבועים סביב המחסנים
  • טלוויזיה במעגל סגור
  • גלאי נפח
 
 
 
  • מצלמות אבטחה לשעות היום והלילה
  • מערכות כריזה
  • אזעקה מלאה
 
 
 
 
לקוח המתלבט לגבי שירותי אחסון צריך להציב את הנושא של האבטחה בראש סדר העדיפויות. אבטחה היא אינדיקציה מצוינת למחויבות של חברה המציעה שירותי אחסון, לרצינות שהיא מייחסת כלפי הציוד ולמסירות שלה למקצוע.
 
אבטחה של מחסנים לתכולת דירה
 

כיצד מאבטחים מחסנים?

 
אבטחה של מחסנים שונה מפעולות אבטחה אחרות. ראשית, רוב האבטחה מתבצעת בשגרה. המטרה של האבטחה היא לייצר רמה גבוהה של הרתעה ולמנוע מלכחילה את ניסיונות הפריצה והגניבה. שנית, חלק מהשירות הניתן של אחסון דירה הוא מתן נגישות מלאה עבור הלקוח. כל לקוח המעביר את הציוד האישי למחסן מקבל מפתח והוא יכול לגשת אליו בכל רגע נתון. המאבטחים נדרשים להכיר את הלקוחות, להפעיל מערכת שיקולים מורכבת ולעקוב אחר שינויים פתאומיים ולא צפויים בהסדרי הגישה.

לסיכום, אבטחת מחסנים היא חלק מנושא מורכב הדורש מעורבות של אנשי מקצוע מיומנים. אין להקל ראש בשירותי אבטחה וכדאי לברר לגביהם לפני שמעבירים את הציוד למחסן.