אחסון בגדים לזמן ארוך

 

מה ההבדל בין אחסון בגדים לאחסון חפצים אחרים?

 
אחסון בגדים הינו שונה מאחסון חפצים אחרים מכמה סיבות. ראשית, הבדים המרכיבים את הבגדים עשויים מחומרים אורגנים, ולכן עשויים להינזק משלל מפגעים טבעיים כגון עובש או עשים, בדומה למוצרי מזון. שנית, עדינותם של בגדים, חשיבות העיצובים העדינים והעובדה שכשאנו לובשים אותם אנו מציגים אותם והם מייצגים אותנו בפני אנשים אחרים, יוצרת צורך מוגבר בשימור מיטבי שלהם בשעת האחסון (בשונה מפריטים אחרים באחסון דירה).
 
אחסון בגדים
 

טיפים שימושיים לאחסון בגדים

 
ישנן מספר דרכים וטיפים אשר ימנעו נזקים פוטנציאלים רבים לבגדיכם, וישמרו עליהם לאורך זמן. טיפים שימושיים לאחסון בגדים נחלקים לשיטות ולטיפים כללים הייחודיים לתחום אחסון הבגדים. הטיפים שימושיים גם אם אתם עורכים שינוי מלתחה עקב חילופי עונות, או אם אתם מבצעים אחסון דירה בשלמותה לזמן ממושך.

  • הדרכים הנפוצות והשימושיות לאחסון של הבגדים כוללות: שקיות וואקום, אשר בעזרת שואב אבק ניתן לרוקן אותן מאוויר ובכך למנוע את מרבית מפגעי הסביבה. יתרון נוסף של השקיות הינו הקטנת הנפח אשר תופסים הבגדים בארון. חסרונן של השקיות טמון בכך שאם חיפפתם בקיפול הבגדים ובסידורם לפני שאיבת האוויר, סביר שהם יצאו מן האחסנה מקומטים מאוד ויאלצו אתכם לגהץ אותם טרם שימוש. עם זאת, הנפח המצומצם שלהם הופך אותם לפתרון אידיאלי במידה והאחסון הינו חלק מאחסון דירה כולל. אחסנה במזוודות: במידה ויש לכם מזוודות טיולים אשר סתם יושבות ותופסות מקום בארון עד לטיול הבא לחו"ל, ניתן ורצוי לנצל את המרחב הפנימי שלהם לאחסון בגדי העונה החולפת. המזוודות גם מבודדות מנזקי הסביבה, וגם בשימוש בהם תחסכו מרחב רב בארון הבגדים.

  • טיפים כללים: בכדי להבריח עשים מומלץ מאוד להניח שקיות לוונדר או סבון ריחני. חשוב מאוד לכבס את כל הבגדים טרם אחסנה על מנת למנוע יצירת עובש אשר עשוי לזהם את כל הבגדים. בנוסף, מומלץ לאחסן את הבגדים בצורה מסודרת בחלוקה לקבוצות בכדי להקל על פריקתן.
 

שירותי אחסנה איכותיים

 
במידה ואתם מבצעים אחסון דירה כולל אשר הבגדים הם רק חלק ממנו, מומלץ מאוד להיעזר בשירותים מקצועיים. אחסון 2000 הנה חברת אחסון מומלצת ומקצועית אשר תיתן לכם את הפתרון הטוב ביותר.