אחסון בתקופת מעבר דירה

 

מעבר דירה הוא חוויה מרגשת, בלי קשר לכמות הפעמים שעשיתם זאת

 
מעבר דירה הוא רגע מרגש בחייו של כל אחת ואחד מאיתנו. המעבר טומן בחובו התרגשות רבה בדבר התקופה החדשה אליה אנו נכנסים, תוך חשש מהשינוי הגדול בחיינו. מעבר הדירה שלנו יכול להיצרב בראשנו בתור חוויה מדהימה אך גם יכול להיזכר כתקופה מתישה ומלאה, הכל תלוי בצורה בה תכננו את הגורמים והפרמטרים הרבים המעורבים בו.

נושאים שונים כמו אריזה, העברת חשבונות וספקי שירות ביתיים, תכנון נכון של אחסון דירה במידה ויש בכך צורך ועוד רבים, הם נושאים שיש לשים עליהם את הדעת מראש, בכדי למנוע מצבים של התמודדות עמם בעת המעבר (שהוא גם ככה תקופה עם רגשות רבים ומעורבים). לפני המעבר מומלץ להכין רשימה של נושאים שחשוב להתחשב בהם בהקשר למעבר, לפי הרלוונטיות שלהם לאופי המעבר שלכם. אם נקפיד להתייחס למכלול הנושאים החשובים הכרוכים במעבר, נוכל להקל עליו ולהפוך אותו למושלם ולתקופה היפה בחיינו.
 
אחסון בעת מעבר דירה
 

מי זקוק לאחסון תכולת הדירה שלו בתקופת מעבר דירה?

 
  • אנשים הנוסעים לשליחות זמנית בחו"ל - אחסון דירה בעת מעבר לשליחות מחוץ לארץ הוא נושא שאין להקל את הראש לגביו. האחסון צריך להיעשות אצל חברה בעלת תודעת שירות גבוהה, שתספק תנאים מתאימים למגוון הרהיטים והציוד שאתם משאירים באמתחתה. תכולת דירתכם הרבה ככל הנראה עשויה מחומרים שונים בעלי צרכים מגוונים לשמירה נאותה שלהם, ויש לדעת כיצד לעשות זאת נכון. בנוסף, אחסון של תכולת הדירה בעת מעבר לחו"ל הוא אחסון ארוך טווח לכן יש לבחור בחברה שמקנה ביטחון בכך שחלק ניכר מממונכם מצוי אצלה למשך זמן כה רב.

  • מי שבניית הבית שלו טרם הושלמה לפני שעזב את מקום מגוריו הקודם - אחסון דירה למי שהיה עליו לעזוב את ביתו הישן לפני שביתו החדש מוכן, הוא אחסון קצר טווח לעומת מי שמאחסן את תכולת דירתו בעת מעבר לחו"ל. למרות זאת, אין זה אומר שהדרישות מחברה האחסון באחסון מסוג זה צריכות להיות נמוכות יותר. גם על אחסון קצר טווח להתבצע במחסנים מאווררים ובטיחותיים שיאפשרו לאנשים שעושיםבהם שימוש, שקט להתעסק בגמר בניית ביתם, ללא צורך בהתעסקות וחששות נוספים.
 

בכל הנוגע לאחסון אמין, בטוח ומקצועי - איחסון 2000 היא הפתרון בשבילכם

 
כאמור, אחסון דירה,הוא עניין רציני וחשוב מעין כמוהו. אחסון דירות טוב ומקצועי, אצל חברה שמעניקה שירות ברמה גבוהה ומקנה לכם את היכולת לסמוך עליה, יכול לחסוך לכם זמן, כסף וכאב ראש. אצלנו, באחסון 2000, תמצאו שירותי אחסנה, במגוון צורות ולמגוון צרכים ודרישות. אין אנו מקלים בכל הנוגע לביטחון ואיכות התכולה המאוחסנות, בין אם מדובר באחסון ארוך או קצר טווח. אחסון 2000 מספקת מענה אמין שיאפשר לכם לטוס או לסיים את בניית ביתכם החדש בראש שקט, ולדעת שבסופו של יום, תקבלו את סחורתכם בדיוק בצורה בה השארתם אותה.