אחסון חפצים למי שיוצא לרילוקיישן

 
מדינת ישראל היא חלק בלתי נפרד מהשוק הגלובלי, ועובדים ישראלים המועסקים בחברות בינלאומיות מקבלים מינויים במדינה אחרת. כדי לאפשר את העברתם ולהגביר את רצונם לקבל את המשרה המוצעת, החברות מעניקות להם הטבות רבות. עם זאת, גם המחיר שאותם אנשים משלמים יקר למדי – לעזוב את הבית לכמה שנים. מעבר לקושי הרגשי (שאין למדוד או לתאר אותו במילים) ישנם גם לא מעט קשיים פיזיים, וכאן חברת איחסון 2000 נכנסת לתמונה, ומציעה את שירותיה המעולים.
 

יחידות אחסון ללקוחות היוצאים לרילוקיישן

 
חברת איחסון 2000 מעמידה לרשות לקוחותיה יחידות אחסון, המיועדות לאחסון חפצים לטווח ארוך. היחידות הללו הינן אישיות ומרווחות, ומספקות את כל התנאים הדרושים לאחסנה בטוחה, שלא תגרום לנזקים. היחידות שלנו אטומות היטב מפני נזילות וחדירות של מים, הן מאווררות במידה מספקת, כך שריח לא נעים לא נשאר בחפצים, והן מוגנות היטב מפני סכנות של שריפות וגניבות באמצעות מערכות הגנה מתקדמות.

לקריאה נוספת על שירות אחסון דירות לחצו כאן.
 

ניסיון שאין שני לו

 
חברת איחסון 2000 מתמחה בעולם האחסנה בכלל ובאחסנת דירות בפרט, והניסיון הזה מאפשר לנו לספק לכם מענה טוב יותר לכל הצרכים שלכם. תכולת דירה יכולה להגיע לעלויות לא מבוטלות, וחברת איחסון 2000 משתמשת בכל המשאבים הרבים שלה כדי להחזיר לכם את החפצים שלכם בדיוק כפי שנכנסו ליחידות האחסון. תוכלו להגיע ולהתרשם מנוהלי האבטחה ומהתנאים הפיזיים בהם אנו שומרים את החפצים המופקדים בידינו, ואז בוודאי תשתכנעו במקצוענות שלנו.
 
אחסון דירות למי שיוצא לרילוקיישן
 

במה שונה אחסנה לאנשים שיוצאים לרילוקיישן משירותי אחסנה אחרים?

 
השוני העיקרי בא לידי ביטוי בתקופת האחסנה, שכן מדובר בשירות לטווח ארוך. אנשים שזקוקים לשירותי אחסנה בגלל פערים במעבר מהדירה הישנה לדירה החדשה עושים שימוש בשירותי אחסנה למספר שבועות בלבד, אך אנשים שיוצאים לרילוקיישן זקוקים לתחושת ביטחון שכשישובו מחו"ל, המחסן עדיין יהיה שם, והחפצים שלהם יישמרו באותו מצב שבו הוכנסו אליו. חברת אחסון 2000 יכולה לספק לכם את תחושת הביטחון הדרושה לכם, זאת בזכות הוותק והניסיון שלה, ההערכה לה זוכה החברה מצד לקוחותיה וכמובן פעילותה ארוכת הטווח.
 

שירות עם אחריות

 
לחברת איחסון 2000 פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, המבטיחה ללקוחותיה פיצוי בגין נזקי אש, פריצות, רעידות אדמה ופגעי טבע שונים. האחריות המורחבת מאפשרת לכם לישון בשקט בידיעה שהרכוש שלכם נמצא בידיים אמינות ובטוחות. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להימנע מתקלות, אך כשתקלות שלא קשורות בנו מתרחשות – תמיד תזכו למענה הולם ולפיצוי הוגן.

חברת איחסון 2000 בנתה לה מוניטין של איכות, והיא עושה הכול כדי לשמור עליו. אנו מספקים לכם עצות מקצועיות ושימושיות, ומפנים אתכם לאנשי מקצוע חשובים, כגון חברות הובלות מקצועיות. אנו מספקים שירותים לוגיסטיים מקיפים, המקלים עליכם את הקשיים הטכניים הקשורים בעזיבה של הארץ.