אחסון לטווח ארוך

 
"אחרי החגים" זאת הזדמנות טובה לפנות זמן ולסדר כל מה שאגרנו. לרבים יש נטייה לאגור חפצים ורהיטים, עד שמגיע הרגע בו נמאס ואז לוקחים יוזמה ומתחילים לסדר את הערימות שנערמו. חלק מהאנשים מתגברים על הרצון לשמור דברים ומשליכים אותם לפח, אולם חלקם לא מצליחים להתגבר או שיש ברשותם דברים חשובים שהם אמנם לא זקוקים להם כדבר שבשגרה אבל ישמחו מאוד לשמור אותם לעתיד. אם אתם והחפצים נמנים על אנשים המשתייכים לסוג השני, אחסנה לטווח הארוך היא הפתרון עבורכם.
 

לאחסן לטווח ארוך – הסוף לאגירת חפצים בבית

 
רבים הם האנשים החולקים את ההרגל של אגירת חפצים; חלק מהם מגלים קושי להיפרד מריהוט ישן או מציוד שאינו בשימוש, ולכן הם בוחרים לשכנם בצד. אחרים מניחים, כי ייתכן שבעתיד הרחוק הם כן יזדקקו לריהוט או לחפצים, ולכן לא מעוניינים להשליכו או למסור אותו לאחרים. הפתרון המצוין העומד לרשותם הינו שירותי אחסון דירות, אשר נוצרו במיוחד לשם כך. שירותים אלה מאפשרים לנו לאחסן את החפצים על מנת שלא "יפריעו" לנו בבית, על מנת ליהנות מהם בעתיד. אחסנה לאורך זמן מאפשרת לנו לאחסן את חפצינו במקום בטוח עד ליום בו יתעורר הצורך להשתמש בהם שוב.
 
אחסון לטווח ארוך
 

לפנות מקום בבית לטווח הארוך

 
אחסנה לטווח הארוך יכולה לענות על הצורך של שטח פנוי בבית, במיוחד עבור מי שאין לו בית גדול. מי שיש לו ילדים שגדלו וכבר אינו זקוק לעריסות, למיטות או לשידות ההחתלה יכול לאחסן אותם עד למועד שבו קרוב משפחה או חבר יזדקקו להם. מי שלמד לתואר וסיים את לימודיו או מי שרכש חדר עבודה חדש ואינו זקוק עוד לשולחן או כסא הישנים יכול לאחסנם. אם לסכם - שירותי אחסון תכולת דירה מאפשרים לכם לאחסן כל פריט ריהוט וכל ציוד אחר שתבחרו לטווח הארוך או לטווח הקצר – על פי הצורך.
 

אחסון לאורך זמן - להשתמש בציוד הקיים

 
חברת אחסון דירות תאפשר לכם לאחסן את כל הציוד שחשוב לכם לפרק זמן בלתי מוגבל. ייתכן שלאחר מספר שנים תזדקקו לריהוט, ובמקום לרכוש מחדש תוכלו להשתמש ברכוש שאוחסן.

בחג חנוכה הקרוב או בימי הולדת תוכלו להוציא מהמחסנים במיוחד עבור האירוע את הכיסאות שאחסנתם ואפילו את שולחן הפיקניק, ולהביא אותם הביתה כדי לספק מקומות ישיבה לאורחים. בזכות שירותים המאפשרים לאחסן דירה, יהיו ברשותכם על הרהיטים והציוד על מנת שתוכלו לארח את כל מי שיבוא. מיד לאחר החג תוכלו, כמובן, להמשיך לאחסנם.
 

אחסנה בשירות מלא

 
אנו מספקים שירותי אחסון לטווח הארוך ולטווח הקצר – על פי הצורך. לקוחותינו נהנים משירות אדיב ואמין, משמירה אדוקה על החפצים ומאחריות מלאה.

הצוות המקצועי של החברה ישמח לעמוד לשירותכם, לספק שירותי ייעוץ מקצועיים ולהשיב על כל שאלה.
 
 
אחסון חפצים לטווח ארוך