אחסון לטווח קצר

 
אחסון לטווח קצר הוא אחסון לתקופה של כמה ימים עד כמה שבועות בלבד. כאשר האחסון נדרש לתקופה ארוכה יותר, הוא נחשב לטווח ארוך וחלק מהחברות יתייחסו אליו בצורה שונה הן מבחינת התעריף והן מבחינת האזור בו הוא יאוחסן.

 

מי צריך אחסון לטווח קצר?

 
אחסון זה חשוב מאוד בעיקר ללקוחות פרטיים שמתכננים לעבור דירה או לערוך שיפוץ, וזקוקים למקום לאחסן בו את כלל הרהיטים והחפצים שברשותם בינתיים. יכול להיות שהמגזר העסקי יצטרך גם הוא את השירות אך בסופו של דבר הלקוחות הפרטיים, בעיקר אלו שעוברים דירה, יוצרים את נפח העבודה העיקרי של החברות הללו ולרוב הן משכירות את המחסנים שלהן לטווח ארוך וגם לטווח לקצר.

 
צריכים לאחסן כמה פריטים לכמה שבועות? רוצים לאחסן את הרהיטים שלכם בזמן שתהיו בחופשה ארוכה בחו"ל אך אתם חוששים שהם לא יהיו כמו שהם בעת האחסנה? אנו באחסון 2000 לא רק מבינים את כל החששות שלכם אלא גם דואגים לפתרונות, וזה הזמן להכיר אותם לעומק!
 
אחסון לטווח קצר
 

כמה עולה אחסון לטווח קצר?

 
המחיר מושפע משני גורמים מרכזיים - גודל המחסן המיועד – ככל שהשטח קטן יותר כך המחיר לכל מטר גבוה יותר. שנית, משך זמן האחסנה – אחסון לפרקי זמן קצרים ביותר הוא היקר ביותר.

אחסון לטווח קצר יכול לעלות בין עשרות ועד מאות שקלים, תלוי בהרבה פרמטרים אך בעיקר בציוד שמאחסנים. ככל שתצטרכו לאחסן מוצרים רבים יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר אם כי הוא יהיה משתלם יותר. חשוב גם לזכור כי סוג המוצרים גם הוא משמעותי. אם המוצרים יהיו יוקרתיים ורגישים יותר אז כמובן שהשירות יהיה יקר יותר וזאת בגלל הבטיחות המוגברת. כמו כן חשוב לדעת כי המחיר יכלול בתוכו גם את הביטוח שהחברה מציעה לכם ולכן אחסון של מוצרים רגישים יותר יהיה יקר יותר ממוצרים אחרים.

 

מספר דברים שחשוב לדעת לגבי שירותים אלו

 
הקפדה על שלמות ובטחון החפצים – כאשר אתם בוחרים לאחסן את כלל הרכוש שלכם במחסן מסוים, תרצו מן הסתם לוודא כי חפציכם מצויים בידיים טובות. חברות בעלות ניסיון בתחום יקפידו לשמור על שלמות ובטחון כלל הרכוש המופקד בידן, החל מאבטחת המחסן והגנה מפני פריצה וגניבה, וכלה בתחזוקה שוטפת של המבנה.

 

אנחנו כאן לרשותכם!

 
אנו מציעים לכם ליהנות מכל הפרמטרים בחברה אחת שמציעה לכם את שירותי אחסון במחיר הכי טוב שיש! אנו תמיד נהיה שם לשירותכם לכל שאלה ובעיה, וכאלו לא צפויות להיות כמעט בכלל הודות למערכות מתקדמות שמסייעות באחסון בטוח ולהגנה מפני פריצות.
אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת - 097408250

 
אחסון תכולת דירה לטווח קצר