אחסון פריטים בודדים ורהיטים

 
יש מן סברה בקרב הציבור שאי אפשר לאחסן פריט בודד. אין ספק כי אחסון של פריט בודד יכול להיות יקר יותר מאחסון של כמה פריטים, בהשוואה למחיר שתשלמו על כל פריט, אך עדיין אחסון כזה יכול לפתוח לכם בעיות רבות ולהגיע במחירים משתלמים מאוד. זה הזמן להבין כמה פרטים על הנושא.

כאשר בוחרים חברת אחסון יש צורך להבין קודם באלו תאריכים אתם רוצים לאחסן, האם אתם צריכים שירותים נוספים כמו למשל שירותי הובלות לאותם פריטים, וכמובן באלו פריטים מדובר. הפריטים יכולים להיות בגדלים שונים, הם יכולים להיות רגישים מאוד לתנאי מזג אוויר או לחבלות כמו למשל מנועים או מוצרי אלקטרוניקה או עמידים מאוד כמו חלקי מתכת וכן הלאה. עם זאת מספר הפריטים הוא עדיין הפרמטר החשוב ביותר כיוון שאם מדובר שהם משפיעים על שטח האחסון והשטח הוא כמובן הפרמטר החשוב ביותר לגבי המחיר.

 

מתי ומי צריך את השירות הזה?

 
אחסון רהיטים ופריטים בודדים נפוץ גם לעסקים אך בעיקר למגזר הפרטי, כאשר מדברים על המגזר העסקי שכולל גם עסקים וגם משרדים מכל מיני תחומים, יש צורך בשירות אחסון בהיקפים גדולים יותר. אמנם עדיין יש עסקים שיצטרכו לאחסן פריטים בודדים אך הסיכוי לכך קטן מאוד ביחס ללקוחות פרטיים שצריכים לאחסן רהיט מסוים כי אין לו מקום בבית אך יש לו קונה עתידי או שהוא ניתן בירושה ועוד לא הוחלט מה לעשו איתו.

 
אחסון פריטים בודדים
 
 

כמה עולה לאחסן פריט בודד?

 
השירות יכול לעלות החל מעשרות ועד מאות שקלים בממוצע. קשה מאוד לדבר על מחירים מדויקים יותר כי יש כל כך הרבה מרכיבים למחיר, שיכולים להיות מושפעים בגלל הלקוח או בגלל החברה ולעתים גם בגלל התקופה. לכן יש צורך לקבל הצעות מחיר בהתאם למה שדרוש לכם, כמו למשל תאריכי האחסון הרלוונטיים עבורכם אפילו אם אין לכם תאריכים מוגדרים, סוג הפריט שצריך להיות מאוחסן, הדרישות המיוחדות שלכם וכמובן עוד שירותים שיכולים להינתן בנוסף לפי דרישה.

 

האם הפריט משפיע על תנאי האחסון?

 
 
כאשר יש צורך לאחסן פריט בודד אחד, יש צורך להבין האם האחסון צריך להיות פרטני, אולי בגלל שמדובר בפריט יוקרתי וחשוב, או שאפשר לאחסן אותו עם עוד מוצרים. כאשר יש אפשרות לאחסן את הפריט עם עוד מוצרים האחסון יהיה זול ופשוט יותר.

אך אם יש צורך באחסון פרטני בגלל הדרישה של הלקוח, שלא חייבת להיות הגיונית בעיני חברת האחסון, יש צורך למצוא לו מחסן נפרד ואז יכול להיות שהלקוח יצטרך לשלם את המחיר המלא על אותו מחסן. לעתים יש צורך בתנאים מסוימים לאותו פריט מה שמקשה על אחסונו עם פריטים אחרים וזה גם משהו שצריך להתחשב בו.