אחסון ציוד

 
משפצים את הבית או העסק וזקוקים לשירות אחסון דירות שיספק מקום אחסון בטוח עבור הציוד והחפצים שלכם? עוברים לחו"ל לתקופה זמנית ומעוניינים לפנות את הדירה לטובת מכירה או השכרה? זקוקים למקום אחסון עבור סחורות שייבאתם או שמיועדות לייצוא? אם כן, שירותי אחסון ציוד יספקו לכם את המענה האופטימלי לצורכיכם.
 

אחסון בטוח לכל פרק זמן

 
כל אחד מאיתנו יכול להזדקק לשירותי אחסון ציוד. בין אם מדובר ברכוש הפרטי שלנו, אחסון דירות, בתכולת דירתנו, בתכולת העסק שלנו, בסחורות, בעיזבון שקיבלנו בירושה או בכל ציוד אחר שפשוט אין לנו מקום עבורו. לעיתים אנו נזדקק לשירות זה לתקופה קצרה של כמה שבועות או חודשים (כמו במקרה של שיפוץ), ולעיתים יהיה זה פרק זמן ארוך יותר (מספר שנים של רילוקיישן בחו"ל או בירורים משפטיים בגין עיקולים, חלוקת ירושה וכו').

תהא הסיבה אשר תהא, כולנו נרצה לאחסן את הציוד שלנו במקום בו נוכל להיות בטוחים שהוא מוגן מפני כל צרה ופגע. מקום שכזה קיים רק במחסנים להשכרה של חברות המספקות שירותי אחסון ציוד.
 
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור אחסון הציוד שלכם חייגו כעת: 09-7408250.
 
אחסון ציוד
 

פתרון לכל צרה או אסון

 
לכל אחד מאיתנו יש ציוד ורכוש עליו הוא רוצה להגן יותר מכל. בין אם מדובר בציוד יקר מבחינה כספית ובין אם מדובר ברכוש בעל ערך סנטימנטלי, כולנו היינו רוצים להיות בטוחים שהחפצים שלנו יהיו מוגנים מפני כל צרה או אסון. גם אם נדמה לנו שהבית הוא המקום הבטוח ביותר עבור הציוד והרכוש שלנו, לא תמיד כך הדבר. למעשה, המקום הבטוח ביותר עבור הציוד שלנו, שבו אין לנו שימוש כרגע, הוא מחסניהן של חברות המספקות שירותי אחסון.
 
 

אצלנו הציוד שלכם יהיה מוגן!

 
  • גניבות – שירותי אחסון ציוד מספקים שמירה ואבטחה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מצלמות אבטחה שפרוסות בכל מחסני ומכולות אחסון הציוד וחיבור למוקד אבטחה.

  • נזקי מזג האוויר – במחסני האחסון כל הציוד והרכוש שתאחסנו יהיה מוגן מפני לחות, רטיבות, דהייה בשמש ושאר מפגעים. הודות לתנאי האחסון האופטימליים כל הציוד שלכם יישמר במצב מצוין לכל פרק זמן.

  • פגעי מזיקים – עם שירותי אחסון ציוד לא תאלצו לחשוש מנזקי עש, טרמיטים, מכרסמים או מזיקים אחרים. המחסנים עוברים הדברה תקופתית המבטיחה שיישארו נקיים ממזיקים לאורך זמן.

  • שריפות – מחסני אחסון הציוד מצוידים במערכות גילוי וכיבוי אש משוכללות, שיכולות לספק מענה מיידי בכל מקרה של שריפה או דליקה.

  • ביטוח מלא – שירותי אחסון ציוד מבטיחים לכם ביטוח ואחריות מלאה על כל התכולה שתאחסנו. כך שגם אם חלילה יקרה משהו לרכושכם, אתם תקבלו על כך את הפיצוי המתאים.

אם גם אתם זקוקים למקום אחסון עבור הציוד מהעסק שלכם או תכולת הדירה שלכם, הגעתם למקום הנכון. חברת אחסון 2000 מעניקה שירותי אחסון ציוד ואחסון דירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. רק עם שירותי אחסון תכולת הדירה תוכלו ליהנות משקט נפשי, הנובע מן הידיעה שרכושכם נמצא במקום הבטוח והמוגן ביותר. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.