אחסון ציוד במכולות

 

מהי המכולה והיכן היא נפוצה?

 
המכולה היא למעשה מבנה דמוי מלבן מפלדה חזקה שאי אפשר לפרוץ וקשה מאוד לחדור. היא מוכרת מאוד בזכותה שימוש שלה לשינוע סחורות בעיקר על אוניות גדולות אך למעשה היא יכולה להיות כלי אחסון נהדר גם על הקרקע. המכולה יכולה להיות משונעת די בקלות אם יש מנוף ומשאית מתאימה כי למרות המשקל שלה בסופו של דבר מדובר במתקן די קל להרמה בזכות המבנה שלה. האחסון בה נפוץ מאוד באתרי בנייה שם הם יאחסנו את המוצרים שלהם בבטחה, אך גם למגזר העסקי והפרטי.

 

למה לאחסן את הפריטים דווקא במכולה?

 
המכולה היא אחד המקומות הכי מוגנים לפריטים שלכם. לא משנה מה תאחסנו בה, בין אם מדובר בציוד או בתכולת דירה, במוצרי טקסטיל או במוצרי חשמל, המכולה תהיה מקום נוח ואמין לאחסן בו את הציוד. חשוב לזכור כי המכולה מוגנת מאוד מפני חבלות פיזיות אך למעשה אם יש בה מערכות מתאימות היא יכולה להיות יעילה גם נגד מפגעי מזג האוויר. אמנם חם מאוד במכולה כי אין בה סירקולציה של אוויר אך אם מחברים לה ונטה ובעיקר אם יש בה מערכת בקרת אקלים, אפשר לשלוט בטמפ' ובתנאים האחרים כמו למשל אחוז הלחות, בצורה הרבה יותר מדויקת בהתאם למוצרים שמאוחסנים בה.

 
אחסנה במכולות
 
 

כמה עולה לאחסן פריטים במכולות?

 
אחסנה במכולות יכולה להיות משימה משתלמת מאוד בעיקר אם אתם צריכים לאחסן כמות גדולה. ככל שהכמות תהיה גדולה יותר כך המחיר שתקבלו יהיה הרבה יותר אטרקטיבי. עם זאת גם אחסון של ציוד או פריטים קטנה יחסית יכולה להיות משתלמת במכולה בגלל שהיא לא דורשת תחזוקה רבה מידי והיא לרוב תהיה זולה יותר ממחסן, שיש לבנות ואי אפשר לשנע. האחסון במכולה יכול לנוע מכמה עשרות שקלים לחודש ועד כמה אלפים וזה תלוי בפרמטרים רבים כמו התמחור של החברה עצמה, סוג הפריטים, התנאים שהם דורשים לאחסון בטוח וכולי.

 

כיצד הופכים את המכולה למותאמת לאחסנה?

 
המכולה יכולה להיות מותאמת לכל סוג הפריטים אם תהיה לה מערכת בקרת אקלים, כאשר מערכת זו תדאג שהפריטים לא ייהרסו בגלל לחות גבוהה, שהיא הגורם הבעייתי ביותר לאחסון ארוך טווח. כמו כן ניתן להתאים את המכולה לאחסון של פריטים קטנים על ידי חציצה מה שיאפשר יותר פרטיות ללקוחות שנעזרים בה לאחסן ציוד שונה. כמובן שגם יחידות מדפים מודולריים יכולים לעזור מאוד למטרה, כך יהיה ניתן לנצל את כל נפח המכולה.