בחירת מחסנים לאחסון תכולת דירה

 
אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה מקצועיים לצורך אחסון תכולת דירה או לכל צורך אחר, אתם בוודאי תוהים מהי הדרך הטובה ביותר לבצע בחירת חברת אחסון דירות שתהיה בחירה נכונה ותענה על כל ציפיותיכם מחברת אחסנה.
 

הנה לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבצע בחירה נכונה

 
  • ביטוח מלא על התכולה – בחרו אך ורק חברת אחסון דירה המספקת לכם ביטוח מלא על התכולה כחלק מהשירות. כך תוכלו להיות בטוחים שגם אם חלילה נגרם נזק לציוד שלכם במהלך תקופת האחסנה, תוכלו לפחות לקבל פיצויים בעבור נזק זה שיסייעו לכם ברכישת ציוד חדש או בשיקום הציוד שניזוק.

  • מחסני החברה – מומלץ מאוד לבחור חברת אחסנה אשר בבעלותה נמצא מחסן להשכרה במצב מטופח ושמור. זאת על מנת להבטיח, ככל שניתן, שהציוד שלכם יהיה מוגן מפני נזקים כגון רטיבות, לחות, חום ומזיקים שונים. לפני שאתם חותמים על חוזה אחסנה בקשו לראות את מחסני החברה והתרשמו מהם. אם יש לכם ספק כלשהו באשר למצב המחסנים ולפעולות הניקיון שמתבצעות בו – מומלץ שלא תחתמו על חוזה ותמשיכו הלאה לחברה אחרת.

  • מיגון מחסנים לאחסון תכולת דירה – אל תחתמו על חוזה עם חברת אחסנה שלא דואגת למיגון של מחסניה 24 שעות ביממה. בחרו רק בחברה אשר דואגת לכך שהמחסנים יהיו מוגנים בכל שעות היממה, בין אם על ידי שומר ובין אם באמצעות מערכת אזעקה המותקנת במחסנים ומחוברת למוקד. כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות. חשוב לדעת שישנן חברות אחסנה אשר גם מעסיקות שומר במשך 24 שעות ביממה וגם ממגנות את המחסנים במערכת אזעקה המחוברת למוקד, ומספקות את המיגון המקסימלי לציוד שלכם.
  • גישה מלאה לציודבחרו חברת אחסנה המאפשרת לכם גישה מלאה לציוד שלכם בכל זמן שתחפצו. כך תוכלו לדעת שאתם יכולים להגיע למחסן ולהוציא ציוד שדרוש לכם, ולא צריכים להיות תלויים באף אחד לשם כך. חברות המספקות שירותי אחסנה בחדרים נפרדים הן המומלצות ביותר, מכיוון שכך הציוד שלכם נמצא בחדר נפרד המתאים בגודלו לכמות התכולה ויש לכם גישה מלאה אל החדר כל אימת שתרצו.
 
בחירת מחסן לאחסון תכולת דירה
 

בחירת חברת אחסון דירות – עכשיו זה קל

 
אחסון 2000 היא חברת אחסנה המספקת ללקוחותיה שירותי אחסנה ברמה בינלאומית. החברה מבצעת אחסון תכולת דירה בחדרים נפרדים ומספקת לכל לקוח מפתח המאפשר לו גישה מלאה לציוד השייך לו (ורק אליו). בנוסף, מחסני החברה מאובטחים 24 שעות ביממה על ידי שומר מטעם חברת שמירה וכן מצוידים במערכת אזעקה המחוברת למוקד. חדרי האחסון מוגנים בפני חדירת רטיבות, לחות וחום, ומהווים מקום בטוח ביותר לאחסון דירות. עם תום תקופת האחסנה נשמח לספק לכם שירותי הובלה אל היעד המבוקש על ידי חברות שותפות שעמן אנחנו עובדים.

עכשיו בחירת חברת אחסון דירות היא הרבה יותר קלה ובטוחה. אחסון 2000 – שירותי אחסנה ברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת סיור במחסני החברה – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.