המדריך המקיף לאחסון תכולת הדירה שלכם

 
מתי אנשים מוצאים את עצמם מחפשים שירות לאחסון תכולת הדירה שלהם? יש כמה מקרים אפשריים. כך למשל, אם אתם עומדים לעשות רילוקיישן לחו"ל למספר שנים, אתם לא תצרו לקחת אתכם את כל תכולת הדירה או במקרה שאתם נמצאים בתקופת מעבר בין דירות, ונמצאים כרגע בדירה שכורה לכמה חודשים אז אחסון יכול להיות הפתרון המושלם. במילים אחרות, שירות זה יכול להתאים למי שמחפש אחסון לטווח קצר של כמה שבועות בלבד, אך הוא גם מתאים לאנשים שזקוקים לשירות למשך מספר חודשים ואף מספר שנים. אולם, נראה שהאפשרויות כיום הן רחבות ומגוונות.
 

כך תאחסנו בצורה הטובה ביותר

 
  • בדקו את מתחם האחסון - קודם כל, כשאתם בוחרים מקום שמספק את השירות, חובה ממש לבדוק את המקום באופן פיזי. כמו לראות כמה חדרים לדוגמה שבהם יש כבר אחסון לפריטים שונים, ובקשו לראות גם חדרים ריקים שמוכנים לאחסון. מדוע הבדיקה חשובה? משום שיש לכם לא מעט פריטים, בגדלים שונים, וחשוב לכם לראות שיהיה להם את המקום ההולם בתוך המחסנים השונים. אם יש לכם למשל פריט שהוא גדול במיוחד - יש לוודא שיש לו את המקום ההולם, כך שבבוא העת כשתאספו אותו, לא תגלו אותו זרוק בפינה - אלא מונח מסודר על מדף.

  • נגישות וגמישות - עוד סוגיה שחשוב מאד לבחון בתהליך הוא הגמישות והנגישות שיש למחסנים שבהם תבחרו. למה הכוונה? קודם כל, שלמשאיות ההובלה של הפריטים שלכם, יש נקודה טובה לעצור במקום ולהכניס בקלות את כל הפריטים למחסנים - שאין צורך לעלות קומות, שאין מעברים צרים, וכיו"ב. חשוב גם לראות שבמחסנים עצמם יש לכם נגישות מאלה. כלומר - אם תרצו למשל בעוד כמה ימים להוסיף עוד כמה פריטים, או דווקא להוציא פריט מסוים שאתם רוצים לקחת אתכם ולא לשמור באחסון. במילים אחרות - שאיש לכם שליטה מלאה על מה שיוצא ונכנס למחסנים.

  • ביטוח - נושא נוסף שחשוב מאד להתמקד בו, הוא נושא הביטוח. כשהפריטים שלכם נשמרים במחסנים להשכרה, אתם רוצים להיות בטוחים שהם מוגנים היטב, ואם חלילה נגרם להם נזק, אתם תקבלו את הפיצוי המתאים. שירותי אחסון איכותיים ומקצועיים, גם דואגים לבטח את כל הפריטים שלכם. חשוב לראות האם הביטוח הוא דרך חברה אחת בלבד - או שאתם חופשיים לבחור בכל חברת ביטוח לפי העדפתכם, מצב שהוא כמובן עדיף לעתים.

  • שמירה - עוד נושא שכמובן לא נזניח בבחירת שירות האחסון, הוא השמירה על התכולה שלנו. יש להניח שמחסנים שמלאים בפריטים רבים קורצים ללא מעט פורצים. לכן חשוב לוודא שיש שמירה מקיפה על כל המחסנים, כולל נעילה מתקדמת במיוחד, שירותי שמירה אנושיים, צילום 24 שעות 7 ימים בשבוע של המתחם מבפנים ומבחוץ, ובקיצור - שתמיד פקוחים עין על תכולת הדירה שלכם.

  • הצעת מחיר - כמובן שכאשר בוחרים בשירות, אתם יכולים ואף צריכים לדורש ולקבל הצעת מחיר מדויקת לפי כל הפרמטרים, וכך אפשר גם להשוות ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר.
 
מדריך אחסון
 

הבחירה שלכם כבר פה

 
חברת איחסון 2000, שמחה להציע לכם שירותי אחסון תכולת דירה ברמה מקיפה ומלאה לכל תקופת זמן שתרצו, לתכולה קטנה או גודלה לבחירתכם, עם כל התכונות וכל המאפיינים שאתם מחפשים בשירותי האחסון. אנחנו נספק לכם שירותי מלא ומקיף מתי שרק תרצו. אם מוזמנים להשאיר את פרטיכם כאן באתר, או ליצר עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.