היתרונות בהשכרת מחסן

 
במקרים רבים אנשים פרטיים ועסקים נזקקים לשירותי השכרת מחסנים; אנשים פרטיים נזקקים לשירותים אלה בדרך כלל על מנת לאחסן תכולת דירה כאשר אין באפשרותם להיכנס לביתם החדש אולם עליהם לפנות את הנכס הנוכחי בו הם מתגוררים, ואילו אנשי עסקים נזקקים להם בדרך כלל על מנת לאחסן סחורה שעליהם לספק ללקוחות ואשר אין ברשותם מקום עבורה. בדיוק לשם כך אנו מספקים שירותי מחסנים להשכרה, המאפשרים לכל אדם ליהנות מפתרונות אחסון איכותיים שמאפשרים לו לישון בשקט.
 

אחסון בהתאמה מושלמת

 
אנחנו יודעים, כי הדבר החשוב לכם ביותר כשמדובר באחסנת הציוד שלכם הוא שהציוד יישמר בצורה הטובה ביותר. על מנת להבטיח זאת, אנו מספקים שירותי השכרת מחסנים בהתאם לצרכי הלקוח. כך למשל, לקוח הזקוק לשירותי אחסון דירות יוכל לקבל מחסן קטן יותר מלקוח עסקי אשר זקוק למאות מטרים לצורכי אחסון סחורתו, ולקוח שיש לו רק מספר פריטים מצומצם יוכל לקבל מחסן ששטחו אפילו קטן יותר. במקרה שמדובר בחברה המציעה שירותי אחסון במחסנים גדולים בלבד, כדאי כמובן לוודא שהציוד שלכם יאוחסן בצורה כמה שיותר מבודדת ופרטית, על מנת שלא כל אחד שעובר במקום יוכל לגשת אליו.
 
יתרונות בהשכרת מחסן
 

שמים לב לפרטים הקטנים

 
חברת איחסון 2000 הינה חברה בעלת ותק רב שנים בתחום, והיא אמונה על מתן שירות מקצועי ואישי לכל לקוח, תוך התחייבות לכך שהציוד שלו יחזור אליו בדיוק באותו מצב שבו נכנס. לשם כך אנו מקפידים על תחזוקה הולמת של כל שטחי המחסנים שבבעלותה, כולל ניקיון שוטף, בדיקות תקופתיות של איכות האיטום ושל הטמפרטורה והלחות ועוד. כך כל לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהציוד שלהם נמצא בידיים טובות, ושבסיום תקופת האחסנה הם יקבלו אותו חזרה כשהוא במצב מצוין.