השכרת מחסנים לפי גדלים

 
אנו באחסון 2000 כבר שנים רבות עוזרים לכל הלקוחות מכל המגזרים לקבל את השירות הכי טוב עבורם. אחסון תכולת דירה, אחסון למשרדים ולעסקים ואחסון גם למגזר הפרטי לכל שימוש אחר, כל אלו ניתנים על ידנו על הצד הכי טוב שיש.

המחסנים שאנו מציעים יהיו בכל גודל אפילו אם מדובר על אחסון של פריט בודד אחד. אצלנו כיום כל אחד יכול לבחור איזה שטח אחסון שהוא צריך, ויש לנו גם מחסנים פרטיים בגדלים שונים!

 
מחסנים להשכרה לפי גדלים
 
 

שירות ארוך וקצר טווח לכל לקוח

 
אנו באחסון 2000 תמיד נהיה שם לשירותכם אפילו אם אתם צריכים אחסון לכמה שנים טובות. יש אנשים שלא רוצים להיפתר מהציוד האישי שלהם כאשר הם טסים לכמה שנים לחו"ל וגם לא מעוניינים למכור אותו. אנו יכולים לספק ללקוחות שלנו שירות מקצועי ללא הגבלת זמן. התעריף לא משתנה ובטח לא איכות השירות, כי אנחנו תמיד נהיה שם בשבילכם כדי לעדכן אתכם בכל נתון שתרצו, כמו בדיקות לציוד שלכם ואפילו שירותים נספים כמו אריזה והכנה להפצה. אחסון קצר טווח מתאפשר גם על ידנו וכך כל אחד יכול ליהנות ממה שמתאים לו בדיוק.

 

השירות שידאג לכם להכול

 
 
אנו כבר שנים רבות דואגים לכל מה שהלקוחות שלנו צריכים, והשירות האישי והאדיב שלנו הוא זה שעושה את ההבדל. שטחי אחסון יש בשפע אך מה שהופך את השטחים שלנו לכל כך יעילים ובטוחים הוא המחשבה על הלקוח בראש סדר העדיפויות. אנו תמיד נהיה שם לשירותכם כי להסביר לכם כל מה שאתם רוצים, אנו נקבל כל ביקורת וכל טענה באוזניים קשובות ונהיה שם כדי להשתפר למען הלקוחות הבאים.

 

חברה בטוחה עם שנים של ניסיון

 
בסופו של דבר הניסיון מדבר בעד עצמו ןיכול להיות משמעותי מאוד אפילו בשל הפרטים הקטנים שלעתים מתפספסים. הניסיון לא רק עוזר למנוע בעיות אלא גם יכול לחשוב על ייעול של העבודה למען הלקוח ובכך גם להוזיל את המחירים. רוצים ליהנות משירות אחסון מקצועי לאחסון דירות, לעסקים ולכל שימוש אחר? צרו קשר עם אחסון 2000 - טלפון: 097408250