השכרת מכולות לאחסון לכל מטרה

 

סוגי מכולות להשכרה

 
קשה לדבר על התחום בלי להבין בכלל למה יש צורך להשכיר מכולה אותן ולכן נתחיל קודם להסביר אלו סוגים קיימים. הכרת הסוגים יעזרו לכם להבין טוב יותר את השימושים שאפשר לעשות בהן וכך יהיה ניתן להבין גם עד כמה הן חשובות בימינו לעסקים וללקוחות פרטים. יש מכולות שיגיעו ממש כמו שהן מיוצרות, קופסת מתכת גדולה מאוד ששוקלת יותר מ-20 טונות ומאפשרת לעשות בחלל הזה איזה שימוש שרוצים. לעומת כאלו שיגיעו בדמות חדר שמוכן למגורים או לצרכי עבודה, כמו למשל חדר לימוד, משרד וכן הלאה.

 

מה השימוש במכולות?

 
הן יכולות להיות שימושיות מאוד בעיקר בגלל שני פרמטרים שמשתלבים בהם ביחד ואולי בהתחלה יישמעו די מנוגדים: הפרמטר הראשון הוא הגודל והחוזק שלה. מדובר בפריט גדול וחזק, שיכול להיות עמיד מאוד לאורך שנים. הפרמטר השני הוא יכולת השינוע הפשוטה שלה. אפשר לשנע את המכולה בלי בעיות כי היא עולה כמקשה אחת על משקית באמצעות מנוף וכך ניתן להשתמש בה איפה שרוצים. השכרת מכולות יכולה להיות שימושיות מאוד גם לאחסון אשפה. המכולה יכולה להיות גם בתור מחסן לאחסון פריטים.

 
לבירור מחירים ומידע נוסף התקשרו 097408250
 
השכרת מכולות
 
 

מה בדרך כלל מאחסנים במכולה?

 
ניתן לאחסן בה מגוון רב של פריטים; מוצרי מזון, מוצרי טקסטיל, מוצרי חשמל ופריטי אלקטרוניקה רגישים וכמובן גם רהיטים. יש לא מעט לקוחות עסקיים שמאחסנים במכולות גם ציוד משרדי ויש אפשרות לאחסן גם פריטים גדולים במיוחד כי יש מכולות פתוחות ללא גג. האחסנה בהן פשוטה מאוד, המכולה יכולה להתחלק בצורה טובה יותר כאשר יהיו בה מדפים מודולריים ואז שטח האחסון המנוצל יהיה גבוה פי כמה.

 

מה המחיר של השכרת המכולה בממוצע?

 
השכרת מכולות יכולה להיות זולה בעיקר אם משווים את המחיר להשכרת מחסנים. בעוד המחסן הוא מבנה שצריך להיות חזק ובלתי ניתן לפריצה. בהשוואה למחסנים המכולות נחשבות למוצרים זולים. אמנם הן יכולות לעלות כמה עשרות אלפי שקלים אך הן משמשת לאחסון ממש כמו שהיא בלי צורך בשינויים מבניים, מלבד כמובן הוספת המערכות המתאימות או מערכת מדפים. כך גם המחיר יהיה משתלם יותר והוא נע בין 50 ועד מאות שקלים לחודש.

 

מה עוד משפיע על המחיר?

 
המחיר יכול להיות מושפע ממגוון רחב של פרמטרים וזה מסביר מדוע אי אפשר לדבר על סכום מדויק והוא נע בין עשרות ועד מאות שקלים בחודש. השירות יכול להיות יקר בעיקר אם מדובר על כמות פריטים גדולה, אם כי ככל שהפריטים יהיו רבים יותר כך המחיר על אחסון למטר מרובע יהיה משתלם יותר. כמו כן פריטים יקרים ורגישים יעלו את המחיר על פני מוצרים עמידים כמו רהיטים, וזאת בגלל הסיכון שהם ייהרסו.

 
מכולות להשכרה