מחסנים להשכרה

 
אנו בחברת אחסון 2000 רואים עצמנו מחויבים למתן שירות אחסון של דירות ועסקים, תוך מתן מענה מקיף ואיכותי לכל צורכי לקוחותינו. לרשותנו מבחר גדול של מחסנים להשכרה, בכל הגדלים והתנאים, בהתאם לצורכיכם. ניסיוננו הרב והמערך הלוגיסטי הנרחב שלנו, מאפשר לנו לעמוד לשירותכם בכל עת, ולהעניק שירות בכל סדר גודל – מאחסון דירות ועד לתכולה של מחסנים גדולים.

אין הדבר משנה אם דרושים לכם שירותי אחסון דירות לפרק זמן קצר או ארוך, או אם הנכם ארגון עסקי או מוסדי המעוניין להשכיר מחסנים, הנציגים שלנו ידאגו שהתכולה שלכם תזכה ל"אירוח ברמת 5 כוכבים". השקט והביטחון שלכם הם האחריות שלנו ובהם מתבטאת הצלחתנו.
 

מחסנים בכל הגדלים

 
המחסנים שלנו, באחסון 2000 נמצאים במבנה חדיש, מאוורר ומוגן בפני תנאי מזג האוויר ומפגעים טבעיים אחרים, כגון לחות ומזיקים. המחסנים נמצאים תחת שמירה 24 שעות ביממה וניתן עליהם ביטוח מלא. בנוסף, מכיוון שהמפתח לכל מחסן נמסר לידי הלקוח, ביכולתו להיות סמוך ובטוח שלא ייעשה שימוש לא ראוי בחלל האחסון ששכר ו/או ברכוש עצמו.
 
מחסנים להשכרה
 

מה כולל השירות שלנו?

 
בנוסף לשירותי אחסון דירות ומחסנים, אנו מספקים גם שירות המאפשר לאחסן חפצים אישיים ולעיזבונות, שירותי אחסנה מסמכים וארכיונים, שירותי אחסון תכולה של סחורות, עיקולים ומלאי ועוד. כחלק ממחויבותנו לשביעות רצונכם המלאה, תזכו אצלנו לקבל מפתח אישי וגישה נוחה למטען שלכם בכל מועד שתרצו.

אנו בחברת אחסון 2000 נעמיד לרשותכם חברת הובלות מקצועית ומהימנה על מנת שתעזור לכם להוביל את הציוד שלכם בזהירות וברגישות רבה מן המקום בו הוא הוא נמצא ועד יחידת האחסון החדשה שלכם.

 

מחסנים להשכרה – לא רק לעשירון העליון

 
מעבר לתנאים האיכותיים והמוקפדים ולמחסנים המרווחים של אחסון 2000, המסירות לשירות אמין ואדיב הינה חלק מחבילת השירות. עובדי החברה מנוסים ביותר ומסורים לניצול נכון ולאחסנה נכונה של כל פריט ופריט. גם המחסן השמור ביותר והיקר ביותר, לא יוכל לעצור הרס של רכוש אשר אינו מאוחסן כהלכה. מומחי האחסון שלנו, מבצעים את תפקידם כמלאכת מחשבת, העונה למספר רב של שיקולים שימנעו גרימת נזקים מיותרים לרכוש. איכות זו אינה נובעת מתוך התנאים המתקדמים, אלא מתוך המסירות והמקצועיות של העובדים שלנו.

מעוניינים לשמוע עוד על שירותי אחסון או על מחסן להשכרה? זקוקים לייעוץ ולהכוונה? פנו אלינו, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהעניק לכם שירות לאורך כל הדרך.
 
לייעוץ וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירות מחסנים להשכרה חייגו כעת: 09-7408250.