מחסנים להשכרה בהרצליה

 

מדוע יש צורך במחסן בטוח?

 
הטמפ' והלחות במחסנים תהיה מושלמת והם יהיו מוגנים 24 שעות ביממה עם צוות שלם של שומרים. אולי זה נשמע כמו סטנדרט קבוע אך יש חברות שלא ישקיעו בבטיחות את כל המאמצים שלהן. יכול להיות שהם גם יציגו מצג שווא ללקוח כדי לקנות אותו וזה אולי הדבר הכי חמור שיש. מחסן בטוח ישמור על הציוד שלכם לאורך זמן כי אי אפשר לדעת מה יהיה גורלו אם הלחות תהיה גבוהה או שהוא לא יהיה אטום.

 

מה עוד משפיע על הבטיחות?

 
הבטיחות חשובה מאוד ולכן יש צורך להבין מה התנאים כדי להשיג אותה. התנאי הראשון הוא מערכת בקרת אקלים שתהיה בתוך המחסנים. אולי נדמה לכם שהחשש הגדול ביותר הוא הגניבות והפריצות, אך זו צרה פחות גדול מכיוון שאפשר לפתור אותה בהתקנת מערכת מצלמות במעגל סגור בשילוב עם מערכת אזעקה. הגשמים, הטמפ' הגבוהה ובעיקר הלחות לעומת הגנבים תמיד יהיו וכדי להתמודד איתם יש צורך במערכת שתווסת את התנאים לפי הצורך, כלומר לפי סוג הפריטים שמאוחסנים.

 
אנו בחברת אחסון 2000 מקפידים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר - למידע נוסף צרו קשר 097408250
 
 
מחסנים להשכרה בהרצליה
 
 

כמה יעלה אחסון בהרצליה?

 
כל חברת אחסון שתגיעו אליה במטרה להשכיר מחסן תציע לכם מחירים שישתנו מאוד לפי השטח הנדרש וכמובן סוג הפריטים שמאוחסנים. המחיר של האחסון יכול לנוע בין 50 שקלים לחודש בלבד לכמה פריטים ספורים שכמעט ולא תופסים מקום ועד אלפי שקלים למחסן – אבל אצלנו אתם תקבלו את המחיר המשתלם ביותר!