מחסן להשכרה בכפר סבא

 

מי זקוק לשירותי אחסון

 
שירותי אחסון יכולים להיות יעילים במיוחד למגזר העסקי. עסקנים מתחילים שצריכים לאחסן סחורה יוכלו להיעזר בחברות המעניקות שירות זה, מה שיקל מאוד על העבודה עצמה וגם על העלויות הראשוניות. גם המגזר הפרטי יכול להשתמש בשירותים אלו כאשר לרוב הוא יידרש לאחסון תכולת דירה.

 

כמה עולה לאחסן בכפר סבא?

 
המחיר מושפע מהרבה פרמטרים, יכול להיות המחיר המדויק של המחסן יינתן לכם רק אחרי שהציוד יגיע אליו כי אז יהיה ניתן לדעת בדיוק כמה מקום הוא תופס . זה למעשה הפרמטר הראשון שמשמעותי לגבי הבחירה, השטח הנדרש שיכול להיות פרמטר מכריע וככל שיידרש שטח גדול יותר כך המחיר למטר רבוע יכול להיות אטרקטיבי יותר. כמו כן סוג הפריטים משפיע על המחיר של האחסון וכולי. לכן המחיר ינוע בין 50 ועד אלפי שקלים בחודש.

 
מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת? - צרו קשר עכשיו 097408250
 
 
מחסנים להשכרה בכפר סבא
 
 

כיצד נוודא שמדור באחסון בטוח?

 
  • כדי לוודא זאת אתם חייבים לזכור כי הבטיחות נמדדת בשני פרמטרים עיקריים. הפרמטר העיקרי הוא כמובן תנאי האחסון שחייבים להיות בדיוק כמו שהפריטים צריכים בדיוק של מעלה אחת ואחוז מסוים של לחות. כיצד אפשר להשיג את התנאים הללו? על ידי שימוש במערכות בקרת אקלים מתוחכמות. מערכות אלו יכולות להיות כה מתוחכמות עד שהיציבות שתתקבל תהיה אפילו כאשר יש תאנים קשים בחוץ.
  • עניין האיטום - כל מחסן חייב להיות אטום לחלוטין כך שמים לא יוכלו לחדור אליו והבידוד התרמי יהיה במיטבו. אמנם הבידוד התרמי בכל מקרה לא יפריע כאשר יש מערכת בקרת אקלים אך בכל זאת הוא דואג שהיא לא תצטרך להתמודד עם כשלים בשל טמפ' חיצונית שונה מאוד ממה שצריכה להיות בפנים. הרטיבות לעומת זאת יכולה להיות מכשול גדול שצריך לטפל בו בחידוש איטום ותחזוקה יסודית שלו.
  • הגנה מפני פורצים וגנבים – כדי לפתור את בעיית הגניבות חשוב שיהיו מצלמות אבטחה בתוך המחסנים. כדי להתמודד עם הפריצות יש צורך במוות שמירה שיהיה 24 שעות ביממה במקום ויפטרל לעתים קרובות.