מחסנים להשכרה בנתניה במחיר משתלם

 

מי זקוק לשירותי אחסון

 
שירותי זה מוצע לכל מי שירצה. בין אם למגזר הפרטי בעיקר כאשר יש צורך לפנות דירה ואין עוד היכן לשים את הרהיטים כיוון שהכניסה לדירה החדשה מתעכב או ברילוקיישן או חופשה ארוכה של המשפחה, למפעל, לעסק או שאתם פשוט צריכים שטחי אחסון בשביל פריטים ישנים, פנו אלינו עוד היום וקבלו את מבוקשכם!

 

מה אפשר לאחסן במחסנים?

 
במחסנים אפשר לאחסן בגדים, רהיטים, מוצרי מזון, מוצרי אלקטרוניקה או חשמל והרשימה עוד ארוכה. כיום העולם נהיה יותר ויותר גלובלי מה שפותח את השווקים עוד יותר כאשר אזורים רבים נהנים מכך שאין מכסים. כך גם נדרשים יותר אזורי אחסון כאשר האזורים הללו יכולים להיות בעיקר בקרבת נמלים או שדות תעופה כך שהקרבה למקומות אלו משפרת מאוד את נוחות האחסון. השירות יכול להיות גם למוצרים שבירים או רגישים ללחות בעיקר בגלל מערכות בקרת אקלים שדואגות לתנאים אידיאליים.

 
מחסנים להשכרה בנתניה
 
 

בטיחות מפי פריצות וגניבות?

 
  • מעבר לכך שתנאי האחסון חייבים להיות מדויקים בהתאם לסוג הפריטים יש צורך שהמקום עצמו יהיה בטוח לחלוטין מפי גניבות ופריצות. לכן יש צורך לדאוג שהמחסן שבו אתם רוצים לאחסן את המוצרים או הרהיטים שלכם יהיה מוגן לחלוטין.
  • אתם לא יכולים להשלים עם זה שהציוד שלכם לא יהיה מוגן לחלוטין על אחת כמה וכמה אם אין אחריות על האחסון. האחריות חשובה גם בגלל המהות שלה וגם כי זה מאשש את אמינות החברה והביטחון שלה ששום דבר רע לא יקרה לציוד שלכם. כאשר לחברה אין אחריות אי אפשר לדעת האם היא באמת שומרת על הציוד שלכם, כי אם כן, למה אין אחריות?
  • מעבר לפריצות מבחוץ יש חשש גם מגניבות מצד צוות העובדים במחסנים. לכן חשוב שהחברה תתנהל בצורה נכונה, ותעסיק רק אנשים ישרים.

אנו באחסון 2000 מקפידים על כל הפרמטרים על מנת שהפריטים שלכם יהיו מאוחסנים בבטחה.

 

כמה עולה להשכיר מחסן בנתניה?

 
מחסנים להשכרה יכולים להיות לעיתים יקרים ולהגיע למחיר של אלפי שקלים בחודש אך זה כמובן תלוי בכל כך הרבה פרמטרים, כך שאין סיבה להסיק מסקנות שגויות. המחיר יהיה גבוה יותר ככל שתצטרכו שטח אחסון גדול יותר אך בכל זאת חשוב לזכור כי אז המחיר למטר רבוע אחד יהיה משתלם יותר. כמו כן המערכות שיהיו במחסנים משפיעות על המחיר כי העלות שלהן וכמובן עלות התחזוקה שלהן משפיע על הוצאות החברה לעתים באופן דרמטי.