מחסנים להשכרה בפתח תקווה

 
השכרת מחסנים יכולה להיות יעילה עבור כל המגזרים. בדרך כלל המגזר התעשייתי לא ייעזר בשירותים חיצוניים כיוון שהסחורה שמיוצרת תעבור מיד למחסנים שבתחומו מה שמקל על העבודה. עסקים שונים כן יצטרכו להשכיר מחסנים כמו למשל יבואנים שרוצים לייבא מוצר חדש לישראל אך אין להם מקום משלהם בשביל הסחורה, בוודאי אין להם תקציב או סיבה אמיתית לקנות כאלו בעצמם. גם המגזר הפרטי צריך את השירות בעיקר כאשר הוא עובר דירה או נדרש לאחסן את תכולת הדירה שלו מכל סיבה אחרת, כמו חופשה או רילוקיישן.

 

כמה עולה להשכיר מחסן בפתח תקווה?

 
  • המחיר יכול לנוע החל מעשרות שקלים לחודש ועד מאות שקלים. הסיבה לטווח המחירים הגדול היא כמובן השוני הרב בין הצורך של הלקוחות. יכול להיות שלקוח אחד ירצה שטחי אחסון רבים ולכן המחיר שהוא יקבל למט רבוע של אחסון יהיה נמוך יותר ויכול להיות שלקוח אחר יקבל מחיר גבוה יותר בגלל שהמוצרים שהוא מאחסן יקרים ושבריריים יותר.
  • יש סיכוי שגם החברות השונות בעצמן יהיו הסיבה לשוני בין המחירים, כך למשל חברה מנוסה שיש לה שם בשוק יכולה להעלות מעט את המחיר ביחס לחברות אחרות שלאו דווקא יהיו פחות טובות ממנה. לכן חשוב לקרוא המלצות – אנו חברת אחסון 2000 נציע לכם את המחירים המשתלמים ביותר!
  • לעיתים המחסן יכול להיות בכלל מכולה. ויש לא מעט חברות אחסון שיציעו לכם אחסון במכולות בדיוק באותם תנאים, כולל מערכת בקרת אקלים ששמור עליו. מחיר של מכולה לרוב יהיה זול יותר אך זה כמובן תלוי עוד פרמטרים רבים.
 
 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו עכשיו - 097408250
 
 
מחסנים להשכרה בפתח תקווה
 
 

מה משפיע על מחיר האחסון?

 
יש עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר כמו למשל משך האחסון. ככל שהשכרת המחסן תידרש לזמן רב יותר כך יש סיכוי גבוה יותר שהמחיר יעלה. כמובן שחשוב לזכור לבדוק את חוזה העסקה היטב. וחשוב גם לזכור כי חברות שונות יציעו גם שירותי הפצה, סידור סחורה וכולי. כך למשל אתם יכולים לייבא מוצר חדש מחו"ל וחברות אלו יסדרו את המוצרים בעצמם ויפיצו לפי דרישתכם.