מחסנים להשכרה ברעננה במחירים משתלמים

 
מחסנים להשכרה יכולים להיות יעילים לכל אחסון שתרצו. אפשר לאחסן בהם בגדים, מצרי טקסטיל, מוצרי מזון, רהיטים או מוצרי אלקטרוניקה והרשימה עוד ארוכה. האחסון יכול להיות בטוח כיוון שכיום יש מערכות בקרת אקלים שיוצרות את התנאים הנחוצים בדיוק רב. בדרך כלל רוב השימושים במחסנים יהיו על ידי המגזר העסקי אך גם המגזר התעשייתי או הפרטי יכול להיעזר בהם לשימושים רבים.

 

כמה עולה אחסון ברעננה?

 
יש לא מעט מחסנים ברעננה ולכן המחירים יכולים להיות שונים, עלות השכירות יכולה להיות מושפעת מגורמים רבים כמו למשל איכות המחסן – האם המחסן הוא חדש או ישן, מאובטח או לא ועוד. גם סוג הפריטים שתרצו לאחסן משפיעים על תנאי האחסון ולכן גם על המחיר. כמו כן המחיר של אחסון אותם פריטים יכול להיות שונה אם מדובר על פריטים יקרים שדורשים גם אחריות יקרה יותר. כמו כן יכול להיות שיהיו תקופות יותר עמוסות ולכן המחיר יעלה אך השינוי הזה יהיה קטן יחסית. עוד גורם שמשפיע מאוד על העלות הוא תקופת הזמן ובעיקר כמות השטח שנדרש לטובתו.

 
מחסנים להשכרה ברעננה
 

מה צריכים להיות תנאי האחסון?

 
התנאים צריכים להיות מיטביים בעיקר מבחינת הטמפרטורה והלחות. אי אפשר שהאקלים בתוך המחסן יהיו לקויים כי בסופו של דבר אפילו מוצר עמיד מאוד יכול להיהרס במשך הזמן. כדי לקבל את תנאי האחסון המושלמים יש צורך להתאים אותם לפריט אך כמובן שמי שיבצע זאת בפועל היא מערכת מתקדמת. מערכת זו נקראת מערכת בקרת אקלים, היא מנטרת את הטמפרטורה ואת מצב הלחות ובהתאם מורידה או מעלה אותם. כמובן שאחסון בטוח כזה יהיה הרבה יותר יעיל בטווח הארוך אך חשוב לזכור כי הצורך של הפריטים יכול לעתים להשפיע מאוד על המחיר כמו למשל הצורך במחסנים מקוררים.

 

אלו עוד סכנות קיימות לאחסון?

 
האחסון יכול להיות לקוי בבטיחות שלו ולא רק בשל התנאים הפנימיים שלא יתאימו אלא דווקא מה שקורה מבחוץ. התנאים יכולים להיות בעייתיים מאוד בנוגע לפרצות האבטחה של האזור, כי הרי לא משנה כמה מאבטחים ושומרים יהיו למקום בסופו של דבר מדובר על אזור גדול ולכן יש סיכוי שייכנסו אליו פורצים. אזורי מחסנים ידועים כדובדבן שבקצפת לפורצים בגלל שיש בהם ציוד רב אך עם מערכת מצלמות במעגל סגור ומערכת אזעקה כמו אצלנו, אין סיבה שיהיה ליקוי בבטיחות!