מתי יש צורך באחסון תכולת דירות?

 
רבים הם המקרים שבהם ישנה תקופה בחיים שבה צריך אחסון תכולת דירות. מצבים אלה אופייניים יותר לרווקים צעירים וזוגות צעירים. אנשים ללא ילדים, קל להם יותר לעבור דירה, ואכן אנו רואים תנודות רבות של הצעירים בין הערים השונות ובין דירות שונות. ישנן שתי מגמות חזקות המשפיעות על מעברים של צעירים. מצד אחד זה שוק העבודה, ומצד שני זה שוק הדיור. חברת איחסון 2000 ערה לתנודות ולצרכים אלו ומציעה לכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.
 
מחפשים חברה אמינה ובטוחה לאחסון תכולת הדירה שלכם? הגעתם למקום הנכון.
צרו קשר עוד היום במספר טל': 09-7408250 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

צורך באחסון תכולת דירות בשל בעיות דיור

 
שוק הדיור במדינת ישראל נקלע לתוך קשיים רבים בשנים האחרונות. האוכלוסייה גדלה בקצב מהיר מאוד, והדרישה לדירות הולכת ועולה. מצד שני, מדינת ישראל היא מדינה קטנה ולכן אין מקום לבנות בניינים. התוצאה היא שקשה מאוד למצוא דירה טובה לקנייה, ובשל היצע צנוע, המחירים מאוד לא צנועים. במרבית המקרים כשאנשים מוצאים דירה שהם רוצים ויכולים לממן, הדבר האחרון שמעניין אותם זה תאריך הכניסה, והוא יכול להיות מאוד רחוק. מה שקורה במצבים הללו זה שזוגות צעירים קונים דירה, ותאריך הכניסה הוא בעוד שנה בדרך כלל. בינתיים הם לא יכולים לשלם גם משכנתא וגם שכר דירה, אז הם עוברים להורים. מעטים הם הבתים שיכולים לספק אחסון תכולת דירה שלמה בלי לגרום להפרות נוחות רציניות. במצבים הללו צריך לפנות לחברה שיכולה לספק אחסון תכולת דירה.

חברתנו מספקת שירותי אחסנה במחסנים בגדלים שונים כך שכל הדברים שלכם יכנסו למחסן אחד ולא תצטרכו לשלם על מקום מיותר.
 

צורך באחסון תכולת דירות בשל צרכי עבודה

 
בעיית הדיור השנייה נובעת למעשה משוק העבודה הישראלי. שוק העבודה כיום הוא דינאמי מאוד, עובדים מחליפים מקומות עבודה כל ארבע שנים בערך. מקום העבודה הבא לא חייב להיות בקרבת מקום המגורים. כך למשל אינטל קריית גת. זה המפעל המרכזי בארץ וישנן תוכניות ממשלתיות נרחבות לפיתוח הנגב והגליל. אנשים עוברים דירה בעקבות העבודה, משכירים את הדירות שלהם לאנשים אחרים, ושוכרים דירה מרוהטת ומפנקת ליד מקום עבודתם החדש. רבים לא רוצים להשאיר חלק גדול מהדברים בדירה שלהם, ואין להם צורך להעביר את הדברים לדירה החדשה. כך למשל מערכת קולנוע ביתי, פסנתר ופינוקים נוספים שבעלי הדירות פוחדים להשאיר לשוכרים. למצבים כאלה בדיוק נועדו חברות לאחסון תכולת דירה. אין סיבה להעביר את הדברים למרחקים ולשלם על הובלות יקרות. חברת אחסון דירות, תדאג לציוד שלכם כאילו היה שלה.

העבודה החדשה לא חייבת להיות בארץ, לפעמים חברות שולחות את העובדים שלהם לחו"ל. במצב כזה אין ברירה אלא לפנות לשירותי אחסון תכולת דירה. החברה תשמור על החפצים עד למועד חזרתם של הבעלים. אנשים שחוזרים מרילוקיישן, הם גם לקוחות קבועים של חברות לאחסנת תכולת דירה. אנשים אלה חוזרים עם חפצים רבים, ולוקח להם זמן למצוא דירה. התוצאה היא שצריך למצוא מקום שיקבל את כל החפצים שהביאו מחו"ל.
 
אחסון תכולת דירות