שירותי אחסון לעסקים

 
שירות אחסון יכול להינתן לכל סוגי העסקים, החל ממסעדות ופאבים ועד למשרדים ולמפעלים. שירות זה ניתן לעסקים בדיוק כמו שהוא ניתן ללקוחות פרטיים אם כי יהיו שינויים קטנים בתעריף, בשל היקף האחסון שבדרך כלל יהיה גדול יותר במגזר העסקי.

חשיבות האחסנה גבוהה במיוחד כיוון שרוב הסחורה של העסק לא תהיה אצלו באופן פיזי (כמו למשל יבואן של אופניים חשמליים שלא יוכל להחזיק בחנות שלו את כל המלאי שיש לו).

 

מי משתמש בשירותי אחסון בעיקר?

 
 
שירות זה נפוץ מאוד בעיקר בקרב יבואנים, בין אם מדובר על יבואני זעירים או יבואנים גדולים יותר, וגם אצל משרדים (הצורך של המשרד באחסון תלוי מאוד בסוג העבודה שלו). אם מדובר במשרד עורכי דין שצריך לאחסן ציוד משרדי אז הוא יצטרך מחסן יחסית קטן וגם אז יש פתרונות טובים יותר לניצול מקום, מאשר ליבואן שצריך לייבא אלפי פריטים.

השירות יהיה נפוץ בעיקר בתחום המזון כיוון שאם יש מוצר מזון שמשווק בארץ הוא יגיע בכמויות גדולות מאוד. חשוב לזכור כי השימוש בשירותי אחסון יכול להיות חיצוני גם כאשר לחברה יש יכולת לדאוג לו בעצמה כיוון שזה נוח וזול יותר.

 
 
אחסון לענסקים
 
 
 

כיצד מתבצע אחסון ציוד משרדי?

 
 
אחסון ציוד משרדי צריך להתבצע בצורה קפדנית במיוחד כיוון שמדובר בציוד רגיש מאוד שיכול להיהרס די בקלות הפריטים יכולים לכלול מדפסות, צגי מחשב, מקלדות, פקסים וכן הלאה. כמובן שיש גם רהיטים שיכולים להינזק בעיקר אם מדובר על משרד יוקרתי, שבוודאי גם הרהיטים שלו עומדים באותה רמה.

 

כמה עולה לאחסן את המשרד במחסן?

 
אחסון משרד יכול לעלות בטווח מחירים רחב, יכול להיות שהמחסן יצטרך להיות גדול ואז יכול להיות שהוא יהיה משתלם יותר עבור כל מטר אחסון אם כי הוא יהיה הרבה יותר יקר ממחסן קטן. כמו כן יכול להיות שהדרישה של בעלי המשרד יהיה שהמחסן יהיה נפרד מכל שאר הלקוחות של אותה חברה, מה שלמעשה ישמור על רמת בטיחות גבוהה יותר אך גם יעלה יותר.