שירותי אחסנה למסעדות וחברות קייטרינג

 
כל מי שמנהל חברה מצליחה של הסעדה או שירותי קייטרינג לאירועים ודאי נתקל לא פעם בצורך לפנות מקום בתחומי העסק שלו. כדי לאפשר לטבחים ויתר העובדים חופש פעולה מלא, מומלץ לאחסן פריטים שאינם מיועדים לשימוש יומיומי במחסן מושכר ייעודי לצורך כך. חשוב להקפיד לשכור מחסן מחברה אמינה אשר תתחייב לשמור על הציוד יקר הערך שלכם, וכן לנסות ולשכור מחסן שיהיה קרוב ככל הניתן אל אזור הפעילות המרכזי של החברה. ככל שהגישה אל המחסן פשוטה וקלה יותר, כך תוכלו להפקיד בו יותר ויותר ציוד אשר יהיה זמין לרשותכם בעת הקמת האירוע הבא.
 

כיצד תוכלו להיעזר בשירותי אחסנה בתחומי הקייטרינג וההסעדה?

 
  • אחסון של רהיטים וציוד עודף – חלק מהציוד של עסקי ההסעדה תופס מקום רב, ולפיכך נדרש מקום ייעודי לאחסן אותו בין אירוע לאירוע. במחסן שתשכרו תוכלו למשל להפקיד כיסאות ושולחנות עודפים וכן כלי מטבח דוגמת מחבתות או סירי ענק.

  • אחסון של פריטים עונתיים וקישוטים – בעיקר בתחום הקייטרינג, לעונת השנה ישנה השפעה אדירה על עיצוב המקום ועל הכלים בהם יש צורך לעשות שימוש. במחסן תוכלו להפקיד למשל את אביזרי החימום והקירור של העסק, סידורי שולחן מרכזיים, תפריטים אשר משתנים מעונה לעונה וכו'.

  • אחסון מלאי מזון הניתנים לשימור – חלק מן המוצרים בהם נעשה שימוש בתחומי הקייטרינג וההסעדה ניתנים לאחסנה גם לטווח הרחוק. בין אם מדובר בקופסאות שימורים, אריזות מזון סגורות או אפילו בקבוקי יין ושתייה – כל אלה ניתנים לאחסון במחסן ייעודי המותאם לכך.
 
שירותי אחסנה למסעדות וקייטרינג
 

שירות אחסנה מקצועי ואמין

 
כדי להימנע מעוגמת נפש ומהוצאות כלכליות מיותרות, מומלץ להיעזר אך ורק בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, רק חברה אמינה ובעלת וותק בתחום תדע כיצד לשמור על הציוד יקר הערך שלכם בצורה הטובה ביותר – החל מהגנה מפני פריצות וגניבה, דרך שמירה נכונה מפני פגעי מזג האוויר, וכלה בהגנה מפני מזיקים ומכרסמים. אם אתם מעוניינים בשירותי אחסון עבור הקייטרינג או המסעדה שבבעלותכם – אל תהססו לפנות אל חברת אחסון 2000 ולקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר בשוק.