10 סיבות להיעזר בשירותי אחסון דירות

 

הדרך לאחסון שקט ובטוח

 
אחסון פריטים הוא שירות שיכול להיות שלא נחשוב עליו לעולם אך בתקופה מסוימת הוא יכול להציל אותנו מאוד. אנשים רבים נתקעים עם ציוד רב שאין להם מה לעשות איתו בכל מיני סיטואציות ולמעשה צריכים חברה אחראית ומנוסה שמספקת מחסנים ומכולות בו הם יוכלו לאחסן את הדירה או כל דבר שהם צריכים. כיום שירותי האחסנה טובים מאוד וכוללים מערכת שמירה הדוקה ומצלמות במעגל סגור, מערכת בקרת אקלים וכבמון שטחים נרחבים שמתאימים לכל אחסון: חלל פתוח, אחסון מודולרי ועוד.
 
 

מדוע כדאי להשתמש בשירות אחסון דירות?

 
  1. אחת הסיבות הראשיות מדוע לאחסן את תכולת הדירה היא כמובן מעבר דירה שהסתבך. למה הכוונה? נאמרו קבענו להיכנס לדירה חדשה בתאריך מסוים ודיברנו עם קונה הדירה הישנה שלנו שייכנס כשבוע לאחר מכן. למעשה, הדירה שלנו מתעכבת ועוד לא מוכנה והקבלן אומר שייקח לה כמה חודשים עד שהיא תהיה מוכנה. אנחנו התחייבנו בחוה לקונה ולכן אנחנו צריכים לפנות את הדירה. אמנם ניתן לנו שכר דירה מהקבלן לפי החוזה בגלל העיכוב אך מה נעשה עם כל הציוד? אחסון דירות הוא הפתרון.
  2. במקרים שטסים לחו"ל לתקופה ארוכה יש סיכוי לא רע שנרצה להשכיר את הדירה שלנו. יש פריטים שלא נרצה להשאיר בדירה כי הם יקרים מידי ולא שווים את כאבי הראש. אחסון דירות הוא הפתרון גם כאן.
  3. כשיש הרבה רהיטים ישנים אין לנו רצון לזרוק אותם כיוון שגם אם נמכור אותם בשלושים אחוזים מהמחיר שלהם נוכל לעשות רווח יפה. עד שנמכור אותם אפשר לאחסן אותם בשירותי אחסון דירות וכך לא נעיק על עצמנו באיכות חיים צפופה.
  4. כשקיבלנו רהיטים בירושה אנחנו נשמח לאחסן אותן בשירותי אחסנה. לא תמיד יש לנו שימוש מיידי ועד שנמצא מה לעשות איתם הם יכולים להיות מאוחסנים בשקט.
  5. אחסון דירות יכול לשמש לכל מטרה ולמעשה לאחסן כל פריט. אם יש לכם ציוד ישן מאוד שאתם כבר לא צריכים תוכלו לאחסן אותו בבטחה בקרטונים או במוצרי אריזה שונים. זה יכול להיות אפילו תמונות או צעצועים, ואם חשובה לכם איכות החיים זהו פתרון טוב כדי לא ליצור מהבית מחסן.
  6. אם יש לכם הרבה בגדים או פריטים שאתם רוצים לשמור לילדים הבאים שלכם תוכלו לאחסן אותם בשירותי אחסנה. שירותי אחסון דירות מתאים גם לאחסון של פריטים קטנים, אופניים, צעצועים וכולה.
  7. אם התחלתם לייבא מוצרים מחו"ל, שירותי אחסון דירות יכולים להתאים לכם. אם אתם מייבאים כיסאות מאיטליה או מערכות ישיבה מסין, שירותים כאלו יהיו צעד נכון בשבילכם.
  8. בתקופת שיפוצים אנחנו צריכים להעלים את הרהיטים שלנו כדי שלא ייפגעו. לאן נשלח אותם? לשירותי אחסנה מקצועיים. בשירותי אחסנה הרהיטים לא יתלכלכו ולא יישרטו ונוכל לשפץ את הבית בראש שקט.
  9. גם בזמן שירותי הדברה כדאי מאוד לפנות את הבית. שירותי הדברה צריכים להיות מקצועיים ובמקום להסתכן בכך שהריהוט שלנו יסריח מחומר הדברה ושהמדביר יפספס חלק מהמקומות בגלל הריהוט, שירותי אחסון דירות ידאגו שתוכלו להדביר בשקט.
  10. כמו שירותי ההדברה, גם שירותי ניקיון לבית לא יכולים לעבור בצורה מלאה ויסודית בלי אחסון כל תכולת הדירה. גם אם תבחרו לאחסן רק חלק מהדירה השוני יהיה משמעותי ותוכלו לנקות בשקט, או לתת לחברת הניקיון הרבה יותר מקום.
 
אחסון דירות
 

לא מתפשרים על אחסון בטוח

 
כשצריך לאחסן את תכולת הדירה לטווח קצר וארוך, אתם צריכים לדעתשהפריטים הכי חשובים שלכם נמצאים בידיים טובות. לשקט נפשי ולאחסון מקצועי אנחנוכאן באחסון 2000 תמיד כאן בשבילכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לספר לכם על תעריפים,מידע נוסף וכמובן עזרה בכל מה שתצטרכו.
 
לאחסון תכולה ולמגוון שירותי אחסון צרו עמנו קשר כעת 09-7408250.